Akcja 1% Wspólny Cel

Pozyskaj środki na realizację celu!


Projekt ogólnopolski, skierowany min. do fundacji, stowarzyszeń, uczniowskich klubów sportowych, szkół, przedszkoli i innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego, umożliwiający realizację wspólnego celu z Fundacją Kamienica1 przy wsparciu pochodzącym ze środków z 1% podatku. Od kilku lat projekt cieszy się popularnością wśród naszych partnerów. Pomogliśmy wielu podmiotom w realizacji celów pożytku publicznego!

Jak pozyskać środki na realizację celu?

Wystarczy dołączyć do naszej akcji i ustalić wspólny cel, na który będą zbierane środki pochodzące z 1 %. Następnie w okresie rozliczeń podatkowych należy prowadzić działania informacyjne wśród swoich sympatyków, mające na celu zachęcenie ich do przeznaczenia 1 % podatku na ustalony cel - w tej kwestii również można liczyć na nasze wsparcie. W rezultacie na sam koniec partner akcji otrzymuje darowiznę ze środków pochodzących z 1% na realizację ustalonego celu. Proste!

Dlatego właśnie powstała akcja 1% Wspólny cel! Chcemy wspierać działania pożytku publicznego naszych partnerów. Nie bez powodu motto Fundacji Kamienica1 to: Uczy, bawi, pomaga!


Dołącz do akcji - zrealizujemy wspólnie cel!

Pomagamy zebrać środki!

Wyślij zgłoszenie!

Wspieramy w kampanii informacyjnej!

Otrzymaj pakiet pomocnych materiałów

Pokazujemy dobre praktyki!

Jak efektywnie zbierać środki

Przystąp do programu

A my się skontaktujemy!

Zbieraj jeden procent Zbieraj jeden procent

Pomoc zespołu

Akcja 1% Wspólny Cel ma na celu wsparcie finansowe na realizację wspólnych celów pożytku publicznego dla partnerów, którzy dołączą do naszej akcji.

Jeśli masz pytania dotyczące akcji albo w trakcie udziału będziesz miał pytania dotyczące naszego projektu- możesz liczyć na wsparcie specjalistów Kamienica1, którzy na co dzień zajmują się fundraisingiem.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – dane znajdziesz w zakładce Kontakt

Jak skutecznie zbierać 1%?

 

Skuteczność działań podejmowanych przy zbieraniu 1% na cel partnera zależy od zaangażowania partnera w rozpowszechnianiu informacji wśród sympatyków jego organizacji. Zadaniem partnera jest zatem podejmowanie działań informacyjnych zmierzających do popularyzacji informacji o udziale w akcji, o celu partnera, na który zostaną przeznaczone pozyskane środki z 1 %.

Fundacja Kamienica1 pomaga nagłośnić akcję wieloma kanałami - media społecznościowe, strona www, newslettery, audycje radiowe czy wpisy i artykuły na portalach zewnętrznych. Partner akcji może liczyć na wskazówki naszych specjalistów, aby skutecznie przeprowadzić kampanię informacyjną.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu w mediach społecznościowych, aby dowiedzieć się więcej na temat kampanii 1% Wspólny Cel.

 

Masz więcej pytań?

Zobacz sekcję FAQ aby poznać najczęściej zadawane pytania.